Z WIZYTĄ W GOSPODARSTWIE ROLNYM

14 październik 2024
11.10.2024 uczniowie klasy 3b wybrali się na gospodarstwo rolne, które prowadzi Pani Aneta i Henryk Skóra w Strzelcach Op.
Na początek uczniowie zjedli smaczne słodkości, przygotowane przez gospodarzy. Dzieci miały możliwość poznać ciekawą pracę rolnika, a jednocześnie nabywali szacunku do ciężkiej pracy i otaczającej przyrody, z której można czerpać wiele korzyści. Dzieci zwiedzały gospodarstwo rolne, dowiedziały się ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt. Podczas pobytu z pomocą uczniów udało się rozpalić ognisko i upiec ziemniaki, które następnie były przez nich degustowane. Podczas pobytu ważnym aspektem była wspólna zabawa uczniów i integracja zespołu klasowego. Serdecznie dziękujemy państwu Skórą za gościnę i poświęcony czas.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-10-14 11:33:43)