Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Rok szkolny 2023/24

Maja Papajanakis i Wojciech Wiora zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - opieknunka: pani Joanna Szczużewska - Kryszyn

Victoria Smuga- absolwentka naszej szkoły - otrzymała Laur Ziemi Strzeleckiej

Rok szkolny 2022/23

Jacek Dombrowski - Prymus Opolszczyzny! 22 kwietnia 2023r. otrzymał również Młodzieżowy Laur Kompetencji.

Victoria Smuga- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, opiekunka: Agata Duczmal-Waz

Alicja Szczerecka- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, opiekunka: Małgorzata Piechaczek

Alicja Szczerecka - Laureatka Strzeleckiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, opiekunka Grażyna Ziaja

Wiktor Duk - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, opiekunka Małgorzata Piechaczek

Wiktor Duk - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym- eliminacje gminne, opiekunka Irena Kaliciak

Maciej Ciołek, Maciej Dudek, Maciej Jureczko, Daniel Kulik, Wojciech Orzeł -IV miejsce w III Ogólnopolskich Zawodach Projektowych Centrum Mistrzostwa Informatycznego w kategorii miniboty, opiekunka: Ewa Raczyńska

Bartłomiej Czarny- Laureat Strzeleckiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, opiekunka: Grażyna Ziaja

Bartłomiej Czarny - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym - eliminacje gminne, opiekunka: Helena Wójcik

Bartłomiej Czarny - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym - eliminacje gminne, opiekunka: Irena Kaliciak

Aleksandra Koj- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Drugie życie odpadów”,

Aleksandra Koj - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem ci o bezpieczeństwie”, II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym, opiekunka: Ewa Stanuch- Dyduch

Zuzanna Mazer- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim etap miejsko- gminny

Zuzanna Mazer - I miejsce w XIX Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej dla uczniów kl. III, opiekunka: Anna Mika

Michał Bęben - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Drugie życie odpadów”, opiekunka: Brygida Hadelko

Franciszek Gołębiewski - Laureat kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”- konkurs plastyczny, opiekunka: Anna Mika

Emilia Nadziałek - II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym, opiekunka: Anna Mika

Hanna Zych - II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym, opiekunka: Brygida Hadelko

WYRÓŻNIENIE dla kl. 2a w wojewódzkim konkursie na reportaż ekologiczny z okazji Dnia Ziemi w ramach projektu „Mamy Rady na Odpady”, opiekunka Ewa Stanuch- Dyduch

WYRÓŻNIENIE dla kl. 2b w wojewódzkim konkursie ekologicznym z okazji Dnia Ziemi w ramach projektu „Mamy Rady na Odpady”, opiekunka: Alina Siwek

WYRÓŻNIENIE dla kl. 6 w wojewódzkim konkursie ekologicznym z okazji Dnia Ziemi w ramach projektu „Mamy Rady na Odpady”, opiekunka: Małgorzata Piechaczek



Rok szkolny 2021/22

Jacek Dombrowski 

LAUREAT (2 miejsce)

Wojewódzki Konkurs Fizyczny 

opiekun: Małgorzata Piechaczek

 

FINALISTA

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

opiekun: Lucyna Olejnik

 

III miejsce w

II Ogólnopolskich Zawodach Projektowych (programowanie robotów) w ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego 

opiekun: Ewa Raczyńska

 

II MIEJSCE

Wojewódzki Konkurs Geograficzny- etap gminny 

opiekun: Irena Kaliciak

 

BARDZO DOBRY

Konkurs Matematyczny Kangur 

opiekun: Lucyna Olejnik

 

II MIEJSCE

Biegi przełajowe 

Szkolny Związek Sportowy 

opiekun: Andrzej Rychlik

 

Wiktor Klimek

I MIEJSCE

Wojewódzki Konkurs Geograficzny- etap gminny 

opiekun: Irena Kaliciak

 

III miejsce w

II Ogólnopolskich Zawodach Projektowych (programowanie robotów) w ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego  

opiekun: Ewa Raczyńska

 

I MIEJSCE

Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap gminny

opiekun: Małgorzata Piechaczek

 

Kajetan Rychlik 

III miejsce w

II Ogólnopolskich Zawodach Projektowych (programowanie robotów) w ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego 

opiekun: Ewa Raczyńska

 

Viktoria Smuga 

LAUREAT

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 

opiekun: Agata Duczmal – Waz

 

Tomasz Wróbel 

LAUREAT (3 miejsce)

Gminny Konkurs Matematyczny 

opiekun: Małgorzata Kaczorowska

 

WYRÓŻNIENIE

Konkurs Matematyczny Kangur 

opiekun: Małgorzata Kaczorowska

 

Artur Dombrowski

I miejsce 

etap gminny Powiatowej Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas II i III 

opiekun: Brygida Hadelko

 

WYRÓŻNIENIE

Konkurs Matematyczny Kangur 

opiekun: Brygida Hadelko

 

Weronika Kozioł 

FINALISTKA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej 

Opiekun: Agata Duczmal – Waz

 

Aurelia Michalczyszyn 

FINALISTKA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Mniejszości Niemieckiej 

Opiekun: Agata Duczmal – Waz

 

Marta Jureczko 

LAUREATKA

Strzelecki Samorządowy Konkurs Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych” 

opiekun: Grażyna Ziaja 

 

II MIEJSCE

Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap gminny

opiekun: Małgorzata Piechaczek

 

Axel Ernst

WYRÓŻNIENIE

Konkurs Matematyczny Kangur 

opiekun: Irena Kaliciak

 

Aleksandra Koj 

LAUREAT

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Dbając o powietrze i naturę- pokazujesz kulturę”. 

opiekun: Ewa Stanuch- Dyduch

 

Angelika Nowak

WYRÓŻNIENIE

Diecezjalny Konkurs Artystyczny – Opole 2022 “Bliżej Boga, bliżej człowieka”

opiekun: Anna Styra

 

Zofia Dombrowska, Mateusz Wójtowicz

FINALIŚCI

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2022 pod hasłem “Bliżej Boga, bliżej człowieka”

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu

opiekun : Anna Styra

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-10-05 16:21:24)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-03-25 15:57:46)
Liczba odwiedzin: 2126
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij