Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Organy szkoły


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Organy szkoły
Dyrekcja:

Aneta Czarny – dyrektor szkoły, język angielski – a.czarny@psp4.strzelceopolskie.edu.pl

Małgorzata Piechaczek – wicedyrektor, biologia, chemia, matematyka m.piechaczek@psp4.strzelceopolskie.edu.pl

Sekretariat szkoły:
sekretariat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl

Nauczyciele:
  • Dorota Duczmal – edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny: d.duczmal@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Monika Masłowska-Ormańczyk – pedagog szkolny, nauczyciel wspomagający: m.maslowska-ormanczyk@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Monika Sobek – psycholog – m.sobek@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Włoszczyńska – świetlica – m.wloszczynska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Grażyna Ziaja – biblioteka – g.ziaja@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Alina Siwek – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne – a.siwek@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Brygida Hadelko – edukacja wczesnoszkolna – b.hadelko@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Ewa Stanuch-Dyduch – edukacja wczesnoszkolna, plastyka, logopeda szkolny– e.stanuch-dyduch@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Anna Mika- edukacja wczesnoszkolna – a.mika@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Ewa Woźniak – edukacja wczesnoszkolna – e.wozniak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Kaczorowska – edukacja wczesnoszkolna, biologia – m.kaczorowska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Gołąb – matematyka, język mniejszości narodowej – niemiecki – j.golab@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Lucyna Olejnik – matematyka, informatyka – l.olejnik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Cichecka – przyroda, muzyka – j.cichecka@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Romuald Kita – wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne – r.kita@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Agata Duczmal-Waz – język mniejszości narodowej – niemiecki, plastyka – a.duczmal-waz@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Dorota Niżyńska – język angielski – d.nizynska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Rychlik Andrzej – wychowanie fizyczne, muzyka, plastyka – a.rychlik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Walasek – Pollak – język polski, historia – m.walasek-pollak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Roman Bukowski – wychowanie fizyczne – r.bukowski@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Irena Kaliciak – matematyka, geografia – i.kaliciak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Szczużewska – Kryszyn – język polski – j.szczuzewska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Andrzej Kryszyn – wychowanie fizyczne – a.kryszyn@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Helena Wójcik – historia, wiedza o społeczeństwie – h.wojcik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Ewa Raczyńska – język angielski, informatyka – e.raczynska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Dawid Styra – religia – d.styra@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Anna Styra- religia – a.styra@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Krzysztof Ostrowski - edb - k.ostrowski@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Wioletta Rużyło - Gajda - wdż - w.rozylo-gajda@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Krystyna Bąk - fizyka - k.bak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Bernadetta Drzymała - nauczyciel wspomagający - b.drzymala@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Amelia Kozubik - nauczyciel wspomagający - a.kozubik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Lyudmyla Rozhak - j. polski - l.rozhak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Andrzej Szczużewski - wychowanie fizyczne - a.szczuzewski@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Orzeł - doradztwo zawodowe - j.orzel@psp4.strzelceopolskie.edu.pl


Prezydium Rady Rodziców:
 
  • Stefania Jelito- przewodnicząca
  • Justyna Wróbel- z-ca przewodniczącego
  • Marek Kozołup - skarbnik
  • Agnieszka Liszkiewicz – protokolant
  • Gabriela Pasik- członek
  • Joanna Galikowska - Kozioł- członek


Samorząd Uczniowski:
 
  • Viktoria Smuga – przewodnicząca
  • Mateusz Wójtowicz
  • Kalina Rychlik
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-30 19:44:36)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-09-05 10:00:59)
Liczba odwiedzin: 2947
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij