Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Organy szkoły


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Organy szkoły
Dyrekcja:

Joanna Misiec – dyrektor szkoły - j.misiec@psp4.strzelceopolskie.edu.pl

Aneta Czarny – wicedyrektor, język angielski – a.czarny@psp4.strzelceopolskie.edu.pl

Sekretariat szkoły:
sekretariat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl

Nauczyciele:
  • Dorota Duczmal – edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny: d.duczmal@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Monika Masłowska-Ormańczyk – pedagog szkolny, edukacja wczesnoszkolna: m.maslowska-ormanczyk@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Bogusława Wanat – psycholog – b.wanat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Włoszczyńska – świetlica – m.wloszczynska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Grażyna Ziaja – biblioteka – g.ziaja@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Alina Siwek – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne – a.siwek@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Brygida Hadelko – edukacja wczesnoszkolna – b.hadelko@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Ewa Stanuch-Dyduch – edukacja wczesnoszkolna, plastyka, logopeda szkolny– e.stanuch-dyduch@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Anna Mika- edukacja wczesnoszkolna – a.mika@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Ewa Woźniak – edukacja wczesnoszkolna – e.wozniak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Kaczorowska – edukacja wczesnoszkolna, biologia – m.kaczorowska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Gołąb – matematyka, język mniejszości narodowej – niemiecki – j.golab@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Lucyna Olejnik – matematyka, informatyka – l.olejnik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Cichecka – przyroda, muzyka – j.cichecka@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Romuald Kita – wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne – r.kita@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Agata Duczmal-Waz – język mniejszości narodowej – niemiecki – a.duczmal-waz@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Dorota Niżyńska – język angielski – d.nizynska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Jolanta Bula – edukacja dla bezpieczeństwa – j.bula@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Rychlik Andrzej – wychowanie fizyczne, muzyka, plastyka – a.rychlik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Walasek – Pollak – język polski, historia – m.walasek-pollak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Roman Bukowski – wychowanie fizyczne – r.bukowski@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Małgorzata Piechaczek – biologia, chemia, matematyka m.piechaczek@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Irena Kaliciak – matematyka – i.kaliciak@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Joanna Szczużewska – Kryszyn – język polski – j.szczuzewska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Andrzej Kryszyn – wychowanie fizyczne – a.kryszyn@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Helena Wójcik – historia, wiedza o społeczeństwie – h.wojcik@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Ewa Raczyńska – język angielski, informatyka – e.raczynska@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Dawid Styra – religia – d.styra@psp4.strzelceopolskie.edu.pl
  • Anna Styra- religia – a.styra@psp4.strzelceopolskie.edu.pl


Prezydium Rady Rodziców:

  • Stefania Jelito- przewodnicząca
  • Justyna Wróbel- z-ca przewodniczącego
  • Ewelina Pietruszka- skarbnik
  • Żaneta Giemza- Jureczko – protokolant
  • Gabriela Pasik- członek
  • Marek Kozołub- członek


Samorząd Uczniowski:

  • Marta Jureczko – przewodnicząca
  • Tomasz Markowski – zastępca
  • Hanna Strzałek
  • Nikodem Rosak
  • Wiktor Duk
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-30 19:44:36)
Informację zmodyfikował(a): Joanna Misiec (2021-01-13 17:15:55)
Liczba odwiedzin: 376
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij