Nabór do szkoły

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Oświadczenie Woli dla Kandydatów do klasy I 2021/2022:
Oświadczenie składają tylko przyszli uczniowie NIE zamieszkali w obwodzie PSP nr 4 .
Oświadczenia należy złożyć do dnia 12.04.2021 do sekretariatu szkoły osobiście, do skrzynki pocztowej umieszczonej przed szkołą lub pocztą polską.

Z radością informujemy, że Komisja Rekrutacyjna PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich zakwalifikowała wszystkie wnioski, które wpłynęły do pierwszej klasy na rok szkolny 2021/2022 .
Lista zakwalifikowanych została wywieszona na drzwiach wejściowych do budynku szkoły.

Drodzy rodzice informujemy, iż oprócz języka angielskiego jako obowiązkowego języka obcego, państwa dziecko ma możliwość nauki języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego. Z nauki języka może skorzystać każde dziecko, są to trzy darmowe godziny w tygodniu, nie trzeba należeć do mniejszości narodowej.
Bardzo prosimy o informację zwrotną do sekretariatu szkoły na adres mailowy: sekretariat@psp4.strzelceopolskie.edu.pl DO DNIA 08.04.2021
Czy państwa dziecko będzie korzystało z nauki języka mniejszości narodowej – niemieckiego od klasy I ? TAK / NIE
DANE POTRZEBNE NAM SĄ DO PROJEKTU ORGANIZACYJNEGO .
Pliki do pobrania:
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-30 20:05:33)
Informację zmodyfikował(a): Joanna Misiec (2021-04-02 19:36:32)