Warsztaty dziennikarskie w TVP3

14 listopad 2022
9 listopada grupa uczniów wraz z opiekunem udali się do Opola na warsztaty dziennikarskie do siedziby TVP3 Opole. To element współpracy między naszą szkołą, a TVP3 Opole, która objęła patronatem nasze wiadomości szkolne „czwórka news”.
Uczniowie pod okiem Magdaleny Antoszak - prowadzącej wiadomości „Kurier Opolski” i program „Opolskie o poranku” oraz Jakuba Tymkowa – operatora kamery, poznali pracę w telewizji. Piątoklasiści mieli okazję przeczytać informacje do kamery prosto z promptera, stanąć za specjalistycznym sprzętem nagrywającym i sprawdzić, ile waży kamera oraz przeprowadzali między sobą krótkie wywiady. Co to były za emocje… Już nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów – tym razem w styczniu w naszej szkole.

Relacja z naszej wycieczki również na stronie TVP3 Opole: https://opole.tvp.pl/64436160/mlodzi-adepci-telewizji-szkolna-tv-pod-naszym-patronatem?fbclid=IwAR2FdNfTqas7ueqI_ScJxSdq36rpAdGix_mnFau3mby9DOImHfVXJVf8nBw

Na potrzeby szkoły zdjęcia i filmiki podczas wycieczki robiliśmy na sprzęcie zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-11-14 15:04:31)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-11-14 15:04:41)
Liczba odwiedzin: 220585