Projekt eTwinning w klasie 1A

3 listopad 2022
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klasy 1A biorą udział w projekcie eTwinning „LET'S LEARN NEW LANGUAGES”, dzięki któremu uczą się współpracy z innymi partnerami oraz doskonalą rozwój umiejętności posługiwania się językami obcymi.
W ramach projektu dzieci uczą się nowych rzeczy o krajach i językach europejskich. Wspólnie z partnerami w grupach międzynarodowych do tej pory stworzyli projekt koszulki na Europejski Dzień Języków, plakat przedstawiający środki lokomocji w różnych językach oraz stworzyli opowiadanie w programie storyjumper o chłopczyku, który miał na imię „Europek”.
Uczniowie wykazali się w tych zadaniach pomysłowością oraz kreatywnością.
Koordynatorem projektu jest p. Brygida Hadelko.

Filmik: https://www.canva.com/design/DAFPeM6Hinw/kMr6pG9nMvCJEEqOFZ1V2g/watch?utm_content=DAFPeM6Hinw&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=homepage_design_menu

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-11-03 18:16:46)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-11-03 18:21:00)