PRZEDWAKACYJNY MEETING ROBOTYCZNY W NASZEJ SZKOLE

15 czerwiec 2022
14 czerwca 2022 w naszej szkole odbył się Przedwakacyjny Meeting Robotyczny, który kończył działania Sieci Współpracy Robotycznej w ramach innowacji „Z robotami na ty”.

Uczniowie klas 1-3 z PSP1, PSP4 oraz PSP7 w Strzelcach Opolskich mierzyli się w zadaniach związanych z programowaniem oraz kodowaniem. Dzieci miały możliwość poznania robotów tj. GeniBot, Photon, NanoBot, Ozobot, a także działały na matach układając wakacyjne sudoku, tworząc kody do ilustracji na macie, a także rozwiązując dyktanda graficzne. Pomiędzy potyczkami uczniowie otrzymali słodki poczęstunek oraz soczek, mieli okazję odprężyć się przy zumba kids oraz po wszystkich zmaganiach z uśmiechem na ustach każdy uczestnik otrzymał torbę z upominkami- gadżety firmy Indeco oraz klocki Transformers. Organizatorkami meetingu były pani Ewa Stanuch-Dyduch oraz pani Brygida Hadelko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego meetingu i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-06-15 08:05:35)
Liczba odwiedzin: 220789