Nocka w szkole

3 listopad 2022
Dnia 28 października klasa 3b zdobyła się na odwagę i przeżyła swoją pierwszą noc w szkole.
Impreza pod hasłem „Noc pełna wrażeń” rozpoczęła się o godzinie 18 w piątek, a zakończyła o 7.30 dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór,  latarkę oraz dużą porcję dobrego humoru.
Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce, był pokaz mody piżamowej, było szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, były podchody w terenie z latarkami oraz oczywiście pyszniutka pizza.
W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.
Dziękujemy pani Gosi Kaczorowskiej, Pani Agnieszce Gołębiewskiej, Pani Magdzie Mice oraz Rodzicom z Rady Rodziców i nie tylko, bez których impreza ta nie byłaby możliwa.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-11-03 18:24:11)