GÓRA GROSZA 2022

3 styczeń 2022

Zapraszamy klasy do udziału w zbiórce „Góra Grosza”.

Prosimy o przygotowanie klasowych skarbonek i gromadzenie groszy.

Akcja potrwa w naszej szkole do 31 maja 2022 r. Wtedy zważymy klasowe skarbonki i ogłosimy ranking klasowy.

Korzyści z uczestnictwa szkoły w akcji

• Efekt wychowawczy – uświadomienie uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

• Efekt integracyjny – możliwość przeprowadzenia wspólnego przedsięwzięcia nauczycieli i uczniów na rzecz potrzebujących dzieci.

• Efekt prestiżowy – możliwość włączenia się w wielką ogólnokrajową inicjatywę na rzecz dzieci z pieczy zastępczej.

Przypominamy, że akcja ma również charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem, nagrodzimy szkoły/przedszkola, które zbiorą najwięcej – w całej Polsce oraz w każdym województwie. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji, który jest na stronie internetowej Towarzystwa Nasz Dom. Wykaz szkół/przedszkoli, które zajęły pierwsze miejsce w województwie znajduje się na stronie internetowej: www.towarzystwonaszdom.pl w zakładce Góra Grosza.

Wszystkie informacje o Górze Grosza i o działalności Towarzystwa Nasz Dom znajdziecie na stronie internetowej www.towarzystwonaszdom.pl

Już teraz za każdy Wasz wkład w akcję serdecznie dziękujemy!

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2022-01-03 13:32:21)
Liczba odwiedzin: 220792