28 listopad 2022
25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia – przyjaciela wszystkich dzieci.
Dzieci z klas młodszych również przyłączyły się do obchodów i tego dnia mogły przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. W każdej klasie uczniowie mogli przedstawić swoją przytulankę kolegom, opowiedzieć o niej. Pomysłów na zabawę było wiele – i na przykład klasa 2a podczas zabaw z misiami wykorzystała protony oraz maty do photonów zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-11-28 15:00:51)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-11-30 19:41:23)