„Z ekologią za pan brat”

13 maj 2022
Wiele atrakcji czeka na uczniów naszej szkoły w 2022 roku w trakcie realizacji nowego programu aktywnej edukacji ekologicznej „Z ekologią za pan brat”.
Projekt na celu rozwijanie ekologicznych zainteresowań dzieci i młodzieży, pobudzanie kreatywności w odkrywaniu tajemnic przyrody oraz nawiązywanie współpracy w dbałości o środowisko naturalne. Program ma wartość 34 200 zł i otrzymał dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu oraz Gminy Strzelce Opolskie. Autorkami są panie Irena Kaliciak i Małgorzata Piechaczek. Dzięki pozyskanym środkom uczniowie wezmą udział w ciekawych warsztatach ekologicznych, wycieczkach i konkursach, na aktywnych uczestników realizowanych zadań czekają atrakcyjne nagrody, a w szkole pojawią się nowe pomoce dydaktyczne, w tym sprzęt audiowizualny.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-05-13 07:51:12)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-05-13 09:45:38)