XVI rajd „Strzelecka wiosna”

28 kwiecień 2022
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią 23 kwietnia odbył się kolejny rajd dla miłośników turystyki rowerowej i wszystkich, którzy chcą spędzić wolny czas w gronie rówieśników i nie tylko.

Na metę rajdu przybyło 220 uczestników. 13 drużyn walczyło w dwóch kategoriach o rajdowy puchar, zmagając się w konkurencjach takich jak: ,,Zgadnij, jakie to miejsce?”, sprawnościowym, ekologiczno- przyrodniczym, plastycznym, piosenki turystycznej. Punkty można było również zdobyć za jednolity strój i logo przyszłorocznego rajdu.

W rywalizacji byli aktywni i wielokrotni uczestnicy rajdu: reprezentanci PSP4 i PSP 7, szkoły podstawowe w Kotulinie i w Żyrowie oraz LO w Strzelcach Op.

W kategorii dzieci klas 3- 5: I miejsce zajęły „Pimpusie Rajdusie ” (klasa VA), natomiast w kategorii klasy VI SP – III LO: I miejsce zajęły „Powsinogi” (VIIIa, VIIIb i VI).

Dziękuję wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy pomogli w przeprowadzeniu rajdu.

Ewa Raczyńska

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-04-28 18:50:40)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-04-28 18:51:57)
Liczba odwiedzin: 220606