Wycieczka klasy 4b

13 czerwiec 2022
13 czerwca uczniowie klasy 4b odwiedzili Moszną i Kędzierzyn Koźle.
Mieliśmy zdobyć szczyt Biskupiej Kopy, ale z powodu zapowiadanych burz i ulew, zmieniliśmy zamiar.
Zamiast tego zwiedziliśmy piękne komnaty w zamku w Mosznej, byliśmy w Fabryce Robotów, gdzie podziwialiśmy bohaterów filmów o Transformersach, Minionkach i innych wykonanych przez pana Sebastiana z "metalowego recyklingu". Roboty się poruszały, świeciły, niektóre nawet za nami chodziły ;). Pan Sebastian opowiadał o swojej pasji, o tym z czego i jak długo robił poszczególne roboty i zachęcał nas, żeby w życiu rozwijać swoje zainteresowania i w tym kierunku się kształcić i pracować zarobkowo.
Na koniec pojechaliśmy do Kędzierzyna i zobaczyliśmy w kinie Helios najnowszy film z serii Jurassic Park. Film zrobił na nas wielkie wrażenie :)
Choć pogoda bardzo chciała pokrzyżować nam plany, to był bardzo udany dzień.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-06-13 19:24:18)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-06-13 19:24:22)
Liczba odwiedzin: 220812