Windsurfing dostępny dla każdego

23 czerwiec 2022
Kto może uprawiać windsurfing? Odpowiedź jest krótka i prosta. Na desce może pływać praktycznie każdy.
Windsurfing czyli inaczej żeglarstwo deskowe klasyfikowane jest jako dyscyplina żeglarska polegająca na pływaniu na desce do której mamy przymocowany elastyczny pędnik a „naszą” siłą napędową jest oczywiście wiatr!
Tradycyjnie w ostatnim tygodniu nauki, tuż przed wakacjami nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania ze szkolenia windsurfingowego. Obozy windsurfingowe przeznaczone są zarówno dla dzieci pragnących rozpocząć przygodę z tym sportem, jak i tych, którzy mieli już szansę spróbować swoich sił w windsurfingu.
Nad prawidłowym rozwojem sportowym naszych uczniów, czuwała wykwalifikowana kadra trenerska a duże doświadczenie instruktorów sprawia, że bardzo szybko wprowadzili młodzież w tajniki windsurfingu.
Obozy te, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek pod gołym niebem, a nasi uczestnicy zgłębiają nie tylko tajniki pływania na desce z żaglem, ale również mogą przetestować wiele innych sportów wodnych takich jak: żeglarstwo, kajakarstwo, pływanie na supie czy skimie.
Następny obóz już za rok.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-06-23 07:49:52)
Liczba odwiedzin: 220827