WYJAZD NAUCZYCIELI DO RUMUNII W RAMACH ERASMUS SEL

20 kwiecień 2024
Od 6.04-13.04.2024 pani Ewa Stanuch-Dyduch oraz pani Anna Mika uczestniczyły w wyjeździe partnerskim w ramach realizowanego projektu Erasmus+ „The key to the strong child- social and emotional learning”.
W ramach wyjazdu nauczyciele partnerskich szkół uczestniczyli w warsztatach związanych z teatrem i emocjami towarzyszącymi osobom biorącym udział w zajęciach teatralnych. Dzięki gościnności szkoły specjalnej w Beclean mogły zaobserwować pracę dzieci i poznać kulturę oraz smaki kraju. Doświadczenia zdobyte podczas wyjazdu na pewno zostaną wykorzystane na zajęciach z dziećmi w klasie. Bardzo dziękujemy Partnerom z Rumunii za wspaniale przygotowane spotkanie. Do zobaczenia w kolejnych projektach.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-04-20 15:15:30)