WYCIECZKA DO KRASIEJOWA- 1A,1B,2A,3A

8 czerwiec 2022

6 czerwca uczniowie klasy 1a, 1b, 2a i 3 a pojechali na wycieczkę do Krasiejowa.

Było zaplanowane wiele atrakcji i pogoda również dopisała. Dzieci rozpoczęły swoją przygodę w Juraparku od „pociągu czasu”, w którym dowiedziały się jak powstała Ziemia, jakie procesy zachodziły na Ziemi przez miliardy lat, a także jak to się stało, że dinozaury wyginęły. Kolejnym punktem zwiedzania były figury dinozaurów, przy których były zamieszczone ciekawostki na temat konkretnego gatunku, a także muzeum archeologiczne ze znalezionymi na terenie parku skamieniałościami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wirtualne oceanarium i nutka grozy z megalodonem w roli głównej.

Po części edukacyjnej nastąpiła pora integracyjna, gdzie dzieci wspólnie bawiły się na placu zabaw oraz w parku rozrywki. Wszystkie klasy wróciły zmęczone, ale każdy chciałby znów powtórzyć taką wycieczkę.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-06-08 19:50:57)
Liczba odwiedzin: 220092