SZKOLNY KONKURS "MAM TALENT" W KLASACH 1-3

7 czerwiec 2024
07 czerwca 2024r. w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent” klas 1-3, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia.
Konkurs miał na celu odkrywanie i promowania nowych talentów w środowisku szkolnym, reklamowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz budowanie pozytywnego klimatu szkoły.
Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności w pięciu kategoriach: śpiew, taniec, gra na instrumencie, triki sportowe oraz prace artystyczne. Tego dnia każdy uczestnik miał swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie.
Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. W komisja zasiadły pani Małgorzata Włoszczyńska, pani Grażyna Ziaja oraz pani dyrektor Aneta Czarny, która ogłosiła wyniki konkursu. Poniżej długa lista wszystkich uczestników
Kategoria śpiew:
5. Jakub Puszczyński
6.Maksymilian Gołębiewski
7.Franciszek Lemke

Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zaprezentowaliście się wspaniale!!! Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i pielęgnowania swoich pasji. Powinniście pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Zastanówcie się co jest Waszą siłą! Odkrywajcie swoje uśpione talenty i cieszcie się każdą chwilą swojego fantastycznego życia. Do zobaczenia za rok!

MSU
Anna Mika
Małgorzata Kaczorowska

Zdjęcia zostały wykonane za pomocą sprzętu pozyskanego z programu Laboratoria Przyszłości.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-06-07 21:31:48)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-06-09 20:00:26)