Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
ROK SZKOLNY 2021/22

Jacek Dombrowski
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (opiekunka: Małgorzata Piechaczek)
Jacek Dombrowski -  finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekunka: Lucyna OIejnik)
Viktoria Smuga - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekunka: Agata Duczmal - Waz)
Jacek Dombrowski, Wiktor Klimek i Kajetan Rychlik - zakwalifikowali się do ogólnopolskiego finału w programowaniu robotów Mbot w kategorii Raptory (klasy VI – VIII) (opiekunka: Ewa Raczyńska)
Jacek Dombrowski - uzyskał tytuł "bardzo dobry" w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur" (opiekunka: Lucyna Olejnik)
Axel Ernst - zdobył wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur" (opiekunka: Irena Kaliciak)
Tomasz Wróbel - zdobył wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur" (opiekunka: Małgorzata Kaczorowska)
Artur Dombrowski - zdobył wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur" (opiekunka: Brygida Hadelko)



ROK SZKOLNY 2020/21

Fiona Rosak - nagroda Marszałka Województwa Opolskiego "Prymus Opolszczyzny" w kategorii sztuka
(opiekunki: Helena Wójcik, Joanna Szczużewska-Kryszyn)
Kamila Siwiec - laureatka stypendium Marszałka Województwa Opolskiego dla najzdolniejszych uczniów woj. opolskiego we ramach programu "Wspiermy najlepszych"
Lavrentii Neznaiomy - champion- zwycięzca w Międzynarodowych Zawodach Arytmetyki Mentalnej INDYGO MENTAL 2021
(opiekunka: Irena Kaliciak)
Franciszek Jarzembowski - laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego 
(opiekunka: Aneta Czarny)
Franciszek Jarzembowski - laureat Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki
(opiekunka: Małgorzata Piechaczek)
Fiona Rosak - Laureat Wyróżniony- srebrny certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie Literackim “Serce Kapsuły Czasu” 
(opiekunka: Joanna Szczużewska-Kryszyn)
Franciszek Jarzembowski i Maciej Kita - IV miejsce w zawodach regionalnych (woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie) w Ogólnopolskim konkursie w programowaniu w Scratch 
(opiekunka: Ewa Raczyńska)
Jacek Dombrowski, Franciszek Jarzembowski - wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 
(opiekunka: Lucyna Olejnik)
 
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-10-05 16:21:24)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-05-19 20:31:58)
Liczba odwiedzin: 583
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij