ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT W KLASACH 1-3

9 październik 2021
4.10.2021 na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Uczniowie klas 1-3 również uczestniczyli w jego obchodach rozmawiając na temat swoich pupili, opiece nad nimi i zasadach zachowania się w obecności zwierzaka.
Niektórzy uczniowie przynosili zdjęcia zwierząt, a inni zaprosili do szkoły pupila. Uczniowie klasy 1a, 2a, 3a i 3b rozpoczęli realizację programu „Psia lekcja” organizowanego przez Fundację Zwierzęta Ludziom. W ramach programu uczniowie realizowali 3 tematy: Mój przyjaciel pies (jak opiekować się psem), Przybij łapę (o komunikacji psów), Przyłóż łapę (o tym jak pomagać i brać udział w akcjach charytatywnych). Podsumowaniem całego programu jest zbiórka karmy, koców i żwirku dla Stowarzyszenia Strzelce Zwierzętom.

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-10-09 16:41:28)
Informację zmodyfikował(a): Aneta Czarny (2021-10-21 15:19:23)