SPOTKANIE Z LEŚNICZYM W RAMACH PROJEKTU ETWINNING „URATUJ ZIEMIĘ”

5 listopad 2021

4 listopada odbyło się spotkanie klasy 1a i 3a wraz z partnerami projektu „Uratuj Ziemię”.

Gospodarzami spotkania była klasa 1a oraz pani Ewa Stanuch-Dyduch, która zaprosiła na zajęcia pana leśniczego- Dariusza Krzysztofowicza. Gość opowiedział dzieciom o pracy leśniczego, o tym jak należy zachowywać się w lesie oraz o warstwach lasu. Uczniowie słuchali uważnie i zadawali pytania. Spotkanie było wyjątkowe, ponieważ on-line mieliśmy możliwość spotkać się ze szkołami z Warszawy, Dąbrowy Górniczej, Kruszwicy, Inowrocławia, a także gościliśmy uczniów z Ukrainy i Słowacji.

Pan leśniczy był zaskoczony zaangażowaniem najmłodszych uczniów i podarował wszystkim bransoletki z logo Lasów Państwowych.

Dziękujemy naszym partnerom za obecność oraz gościowi za poprowadzenie ciekawych zajęć.

Darz bór!

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-11-05 15:52:48)
Informację zmodyfikował(a): Aneta Czarny (2021-11-05 15:52:54)