SPOTKANIE KOORDYNATORÓW PROJEKTU „URATUJ ZIEMIĘ”

5 styczeń 2022
4 stycznia 2022 odbyło się spotkanie koordynatorów projektu etwinning „Uratuj Ziemię- edukacja i integracja w ekologii”.
Spotkanie dotyczyło omówienia zrealizowanych zadań w miesiącu grudniu oraz zorganizowania zadań na miesiąc styczeń. Tematem przewodnim w miesiącu grudniu było zagadnienie „Chłopcy i dziewczęta czego w zimie potrzebują zwierzęta?”. Uczniowie klasy 1a i 3a mieli wykonać prace z recyklingu, tj. karmniki, ekozwierzaki czy ozdoby świąteczne oraz prezentację multimedialną na temat karmy dla ptaków i zwierząt w zimie. W styczniu będziemy realizować zagadnienie „My już wiemy- ekologiczne torby wykorzystujemy”. Zadaniem dzieci będzie współpraca z innymi partnerami podczas kreatywnego ozdabiania torby płóciennej oraz stworzenie międzynarodowych zadań interaktywnych dotyczących ekologii. Organizatorem spotkania była nasza szkoła, a prowadzącą spotkanie była pani Brygida Hadelko.

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2022-01-09 10:51:23)