SPOTKANIE "BEZ GRANIC - CZŁOWIEK W TROSCE O ŚRODOWISKO"

9 październik 2023
Od 4 do 6 października 2023r. 40 uczniów z Holic i Strzelec Opolskich wzięło udział trzydniowym spotkaniu w ramach projektu Bez granic- człowiek w trosce o środowisko.
Młodzi uczestnicy projektu brali udział miedzy innymi w warsztatach terenowych w lesie, a także zajęciach plastycznych. Pogłębiali wiedzę ekologiczna oraz poznawali historię i walory turystyczne Opolszczyzny.
Spotkanie było okazją do podsumowania rocznych działań w zakresie ekologii, które zostały przeprowadzone w szkołach partnerskich. Młodzież spotkała się także z władzami miasta i poznała historię obrony woj. opolskiego.
Spotkanie zostało sfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego, Gminy Strzelce Opolskie i rodziców. Zajęcia terenowe zorganizowali i przeprowadzili pracownicy Nadleśnictwa Strzelce Opolskie.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt za współpracę.
Oto fotorelacja:  SPOTKANIE_BEZ_GRANIC_-_CZLOWIEK_W_TROSCE_O_SRODOWISKO wykonana sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-10-09 07:57:01)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2023-10-28 20:40:24)