Rozpoczęcie roku 2022/23 w klasach 4-8

1 wrzesień 2022
Wszystko co dobre szybko się kończy i tak po dwóch miesiącach skończyły się wakacje.
Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 zaczęliśmy od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu. Następnie delegacja klas ósmych w imieniu całej braci szkolnej zapaliła znicze pod "Dębem Pamięci", a zgromadzeni na boisku szkolnym minutą ciszy uczcili wszystkich Polaków poległych w obronie ojczyzny. Pani dyrektor Aneta Czarny powitała radną Rady Miejskiej panią Danutę Foryt, wszystkich nauczycieli, rodziców i przede wszystkim uczniów. Życzyła wszystkim miłego pobytu w odnowionej szkole, nie tylko zdobywania wiedzy, ale też nawiązywania przyjaźni, uczenia się współpracy i zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-09-01 19:53:30)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-09-01 20:28:38)
Liczba odwiedzin: 220595