ROZMAWIAJĄC POZNAJEMY ŚWIAT- SZKOCJA

20 listopad 2021
20 listopada 2021 uczniowie klasy 1a i 4a postanowili wykorzystać sobotę na wspólne spotkanie z uczniami klasy 4 Sobotniej Szkoły Bez Granic im. Niedźwiedzia Wojtka w Edynburgu.
Uczniowie mieli okazję się wzajemnie poznać i opowiedzieć sobie o najciekawszych aktywnościach związanych ze Szkocją. Do Sobotniej Szkoły Bez Granic uczęszczają dzieci, które w tygodniu uczą się w różnych szkołach, natomiast w sobotę spotykają się tworząc szkołę polską. Nasi uczniowie mieli możliwość zadawania pytań dotyczących ich szkół, tradycji i ciekawostek. Postanowiliśmy utrzymać współpracę i za jakiś czas znów spotkać się z naszymi partnerami, by tym razem poszerzyć naszą wiedzę na temat Szkocji, ale również opowiedzieć im o naszych działaniach i szkole, w której się uczymy. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-11-20 15:34:47)
Informację zmodyfikował(a): Aneta Czarny (2021-11-20 15:34:50)
Liczba odwiedzin: 220091