ROZMAWIAJĄC POZNAJEMY ŚWIAT- AUSTRALIA

15 czerwiec 2021
15 czerwca uczniowie naszej szkoły udali się na ostatnią w tym półroczu wirtualną podróż do Australii. Tym razem rozmawialiśmy z panią Mają Szczużewską-Gagnion, która mieszka w tym kraju.
Niesamowitym doświadczeniem dla dzieci były informacje na temat pory dnia (łączyliśmy się rano, a w Australii był wieczór), pory roku (mamy lato, a tam jest jesień) oraz wspaniałych krajobrazów. Pani Maja opowiedziała dzieciom również o zwierzętach zamieszkujących Australię, klimacie panującym w poszczególnych obszarach tego kraju oraz historii i kultury. Dzieci miały dużo pytań, a spotkanie dało okazję na poszerzenie swojej wiedzy na temat Australii.

Ewaluacją projektu jest genially:

Informację wprowadził(a): Joanna Misiec (2021-06-15 21:08:44)
Informację zmodyfikował(a): Joanna Misiec (2021-06-15 21:10:11)