Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Pomagamy!

21 grudzień 2021
Podziękowanie za udział w zbiórce na rzecz Domu Pomocy Społecznej i Hospicjum Betania.

17 grudnia 2021 r. przekazaliśmy Seniorom z DPS uzbierane w zbiórce: kawy, herbaty i słodycze. Filip- przedstawiciel Strzeleckiej Młodzieżowej Rady Gminy -w ubiorze św. Mikołaja przekazał na ręce Pani Jolanty Osuch - dyrektorki DPS imienne kartki świąteczne dla każdego mieszkańca DPS. Kartki zostały wykonane - pod opieką katechetów- przez uczniów naszej szkoły. Pani Jolanta nie ukrywała zaskoczenia Państwa hojnością. Prosiła o przekazanie podziękowań i życzeń świątecznych.

Również w tym dniu nasi uczniowie: Marta, Kamila i Wojtek wyemitowali przez radiowęzeł w DPS montaż słowno-muzyczny „Boże Narodzenie z poezją księdza Jana Twardowskiego”.

Środki do pielęgnacji chorych zostały przekazane hospicjum „Betania” w Opolu. Pani Basia była zdumiona ilością darów i wielkością serc uczniów i rodziców PSP 4.

Czas pandemii uświadomił nam, jak ważne są spotkania, umiejętność współpracy i wrażliwość na potrzeby innych. Cieszymy się, że każdy nasz apel o pomoc spotyka się z tak dużym odzewem z Państwa strony.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę, wykonanie kartek, przekazanie darów oraz wyemitowanie audycji w DPS.

Życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego Nowego Roku 2022.Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-12-21 19:33:36)
Liczba odwiedzin: 41265
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij