Półkolonie letnie - dzień II

Dzieci rozpoczęły dzień hasłem „Ozoboty do roboty” i zaczęli tworzyć rozmaite labirynty i trasy dla robocików. Ozoboty podczas przejazdu wykonywały wszystkie ukryte i zakodowane polecenia. Misja zakończona sukcesem. Następnie odwiedziła nas Pani Policjantka oraz Pani z sanepidu i przypomniały zasady, których powinniśmy przestrzegać podczas wycieczek czy wyjść na kąpielisko. Słoneczna pogoda zachęcała do wyjścia na basen, na którym odbyło się wodne szaleństwo. Po powrocie dzieci rozwijały swoją kreatywność podczas warsztatów z żywicy. Dzieci miały okazję wykonać breloczki i inne przedmioty z żywicy według własnego pomysłu. Dzień zakończyliśmy na sportowo podczas zabaw na sali gimnastycznej. Kolejny dzień pełen wrażeń.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-07-04 21:45:23)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2023-07-05 19:17:48)