Półkolonie letnie - dzień I

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od ustalenia zasad bezpiecznych wakacji, które będziemy wspólnie przestrzegać. Odbyło się również bardzo ważne spotkanie z pielęgniarką. Następnie wyruszyliśmy w pierwszą przygodę do Sztolni Luiza w Zabrzu. Zwiedziliśmy nową trasę turystyczną. Podczas niezwykłej podróży musieliśmy rozwiązać mnóstwo zagadek i świetnie się przy tym bawiliśmy. Spotkaliśmy również mamuta, tygrysa i resztę lodowcowej ekipy! Mogliśmy przekonać się, co tak naprawdę wydarzyło się pod ziemią. To wszystko podczas poszukiwania oczywiście ostatniego mleczyka! W śnieżnych korytarzach mieliśmy okazję usłyszeć sporo ciekawostek. Były również lodowe labirynty, zorza polarna, a nawet narciarski wyścig!zabawa w Parku 12C, na którym dzieci bawiły się na interaktywnych urządzeniach np. mogli biegać w kole lub przejść przez labirynt. To był dzień pełen emocji.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-07-04 21:39:58)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2023-07-04 21:55:19)