Półkolonie letnie - dzień 7

Dziś odwiedziliśmy JuraPark w Krasiejowie. To wyjątkowe miejsce, a spotkanie z Dinozaurami było dla dzieci niesamowitą przygodą. Zwiedzanie rozpoczęliśmy wizytą w jednym z najdłuższych na świecie kin 3D – Tunelu Czasu, gdzie poznaliśmy proces narodzin naszej planety Ziemi. Następnie czekał nas spacer po ścieżce dydaktycznej, na której znajdowało się niemal 250 naturalnej wielkości przedstawicieli świata dinozaurów. Po drodze zobaczyliśmy jeszcze Pawilon Paleontologiczny, który jest jednym z niewielu miejsc na świecie, gdzie można, stąpając po szklanej powierzchni, przejść nad stanowiskiem paleontologicznym. W Prehistorycznym Oceanarium czekała nas potężna dawka emocji podczas spotkania z prehistorycznymi gadami morskimi - wszystko odbywało się w głębi trójwymiaru. Po całym dniu pełnym wrażeń, zmęczeni, ale uśmiechnięci, z nową wiedzą i doświadczeniem wróciliśmy do swoich domów.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-07-07 14:19:00)