PRACA Z PROJEKTEM „MY HEROES”

15 listopad 2022
Uczniowie klasy 2a rozpoczęli działania w ramach projektu etwinning „My heroes”. Po poznaniu partnerów projektu, zamieszczeniu naszej szkoły na mapie projektu i przedstawieniu uczniów rozpoczęliśmy przygotowanie wehikułu czasu.
Uczniowie podzielili się na grupy, by współpracować przy wykonaniu wehikułu czasu, który ma zabrać nas w przeszłość, by poznać ciekawych artystów, wynalazców czy naukowców. Uczniowie przed rozpoczęciem pracy połączyli się z partnerami projektu na czacie, by wymienić się pomysłami. Każdy z partnerów opisał swoje zadanie- z jakich materiałów wykona wehikuł, jak będzie wyglądał i w jakie miejsca nas zabierze. Kolejną propozycją w projekcie było przedstawienie się za pomocą portretu w stylu Fridy Khalo. Uczniowie dzięki temu zadaniu mieli możliwość poznania sylwetki znanej meksykańskiej artystki. Czekamy na kolejne działania i spotkania on-line, w których będziemy omawiali kolejne zadania.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-11-15 11:15:15)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-11-15 11:17:45)
Liczba odwiedzin: 220811