MEETING ROBOTYCZNY W PSP7

7 listopad 2023
30 października 2023 roku w PSP7 odbył się kolejny MIEJSKI MEETING ROBOTYCZNY. Tym razem wydarzeniu towarzyszyły pomarańczowe kolory, dynie, wiele dobrej energii i kreatywności.

Uczniowie reprezentujący drużyny poszczególnych klas zostali powitani przez prowadzących nauczycieli oraz panią dyrektor PSP7 Bożenę Samól. Pierwszym zadaniem było wyturlanie Dynio-Ludka, a następnie uczniowie przystąpili do 8 stacji związanych z robotyką i kodowaniem. Naszą szkołę reprezentowały 3 zespoły z klasy 3a, 2b i 1b.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom robotycznym z PSP nr 7 oraz z PSP1 za współpracę i kreatywne zadania i już teraz zapraszamy na kolejny meeting, który tym razem odbędzie się w naszej szkole pod hasłem „Świąteczny Meeting Robotyczny”!

W listopadzie natomiast realizatorzy innowacji będą wymieniać wzajemne doświadczenia na spotkaniu inspirującym.
Działania realizowane są w ramach innowacji "Miejska sieć współpracy nauczycieli robotyki w Strzelcach Opolskich".

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-11-07 11:15:02)