Kropka z eTwinning w klasie 3a

15 wrzesień 2021
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki klasa 3a przystąpiła do projektu „Zaprzyjaźnij się z kropką” w ramach eTwinning.
Uczniowie wykonali stworki, roboty, maskotki z kropkami w roli głównej wykorzystując różnorodne materiały. Stworzyli spójną historię na temat przyjaźni z ciekawą świata dziewczynką o imieniu Pola. Opowiadanie zamieszczono w programie BookCreator. Wspólnie z partnerami projektu stworzyli obrazkowy słownik wyrazów z literą „O”. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością tworząc kompozycje z warzyw i owoców w kształcie kropek „Kropka na talerzu”. Poza tym w grupach prezentowali wyrazy związane z przyjaźnią w wykropkowanej formie. Dzięki projektowi uczniowie jeszcze bardziej zintegrowali się ze sobą oraz mieli możliwość odkrycia swoich talentów.

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-09-15 17:20:04)
Liczba odwiedzin: 220055