Kolędowanie uczniów klas I-III

28 grudzień 2022
Tradycja śpiewania kolęd jest nieodłącznym elementem okresu Świąt Bożego Narodzenia. W dniu 22 grudnia uczniowie klas I-III i nauczyciele zebrali się w bawialni szkolnej, by wziąć udział w szkolnym kolędowaniu.
Koordynatorami całego przedsięwzięcia byli opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego klas I-III pani Anna Mika i pani Małgorzata Kaczorowska, które przygotowały zestaw kolęd. Wszyscy mogli włączyć się do śpiewania. Podczas świątecznego spotkania uczniowie zaprezentowali również swoje talenty wokalne oraz grę na instrumentach takich jak flet poprzeczny oraz akordeon.

Wspólne kolędowanie dzieci i dorosłych było dla wszystkich niezwykłym doświadczeniem. Wyzwoliło pozytywne emocje i wprowadziło w atmosferę świąt.

Podczas spotkania odbyło się również nagrodzenie słodką przekąska wszystkich uczniów biorących udział w konkursie plastycznym "Świąteczna choinka" organizowanym przez Mały Samorząd Uczniowski. Spośród wszystkich zgromadzonych prac zostały wyróżnione cztery prace. Wszystkim uczniom gratulujemy.

Opiekunowie MSU

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-12-28 19:36:09)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-12-28 19:36:23)
Liczba odwiedzin: 220780