KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI DLA UCZNIÓW KLASY 3A PSP NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICH

11 październik 2021
Uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią panią Brygidą Hadelko uczestniczyli w projekcie eTwinning „Zaprzyjaźnij się z Kropką/Make friends with Dot”.
Wszyscy z wielkim zaangażowaniem brali udział w wyznaczonych zadaniach wspólnie z partnerami projektu. Nasza klasa była również pomysłodawcą wspólnego działania: Dzień Kropki w pocztówce, czyli stworzenie mapy w programie Pictramap w którym dzieci wspólnie ze swoimi opiekunami wykonywali zdjęcia z przebiegu Międzynarodowego Dnia Kropki, a następnie wysyłali je kolegom i koleżankom z innych szkół w formie widokówek. Projekt miał wymiar międzynarodowy. Pomysłowość i kreatywność uczniów została nagrodzona Krajową Odznaką Jakości. Bardzo dziękujemy partnerom projektu za współpracę i super projekt.

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-10-11 19:42:38)
Liczba odwiedzin: 220816