KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI DLA UCZNIÓW KLASY 3A

18 maj 2022
Uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią panią Brygidą Hadelko uczestniczyli w projekcie eTwinning „Easter around Europe”.
Projekt miał za zadanie pokazać tradycje wielkanocne w krajach europejskich, jak również doskonalić rozwój umiejętności posługiwania się językami obcymi. W ramach projektu uczniowie mogli uczyć się tradycji wielkanocnych, grać w gry online i wysyłać kartki wielkanocne do europejskich szkół. Jednym, z głównych rezultatów projektu było wspólne stworzenie słownika wielkanocnego oraz gry wielkanocnej, a także wykonanie jaj wielkanocnych w międzynarodowych grupach. Nasza klasa była również pomysłodawcą wspólnego działania wykonanego w programie Pictramap, w którym dzieci wspólnie ze swoimi opiekunami wykonywali pocztówki, a następnie wysyłali je kolegom i koleżankom z innych szkół w formie widokówek online. Projekt miał wymiar międzynarodowy. Pomysłowość i kreatywność uczniów została nagrodzona Krajową Odznaką Jakości. Bardzo dziękujemy partnerom projektu za współpracę i super projekt.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-05-18 18:37:51)
Liczba odwiedzin: 220662