Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

IV miejsce dla drużyny CMI

24 maj 2023
Zaczęło się od zdobycia I miejsca w III Zawodach Projektowych CMI (Centrum Mistrzostwa Informatycznego) na Politechnice Wrocławskiej w kategorii miniboty.
Na czym to polegało? Trzeba było rozwiązać 5 zadań dotyczących programowania robotów Mbot (małe jeżdżące, reagujące na kolory, przeszkody, światło i wydające dźwięki pojazdy dwukołowe). Drużyna zdobyła na etapie lokalnym I miejsce. Potem we Wrocławiu zmierzyła się z drużynami różnych szkół województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i lubuskiego. Eliminacje do finału w Łodzi pełny sukces (również I miejsce). 20 i 21 maja drużyna w składzie Maciej Ciołek, Maciej Dudek, Maciej Jureczko, Daniel Kulik i Wojciech Orzeł uzyskała IV lokatę (wśród 13 drużyn z całej Polski, które uzyskały limit punktów) na już ogólnopolskich zawodach w programowaniu robotów, która odbyła się na Politechnice Łódzkiej. Jest to duży sukces, a w naszej szkole rośnie przyszłe pokolenie programistów.

 

Link do filmiku:

https://www.canva.com/design/DAEQ8ESVv3w/3IcxWaOQ2l-PDnXes9NIwg/watch?utm_content=DAEQ8ESVv3w&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelinkRejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-05-24 09:10:31)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2023-05-24 10:57:21)
Liczba odwiedzin: 146595
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij