Fotorelacja z projektu "Zabawa sztuką" realizowanego przez klasę 5B

28 maj 2023
W roku szkolnym 2022/2023 klasa 5B wraz ze swoim wychowawcą i nauczycielem plastyki - panią Agatą Duczmal-Waz - realizowała zadania projektowe w ramach ogólnopolskiego projektu "Zabawa sztuką" .
Klasa zrealizowała 6 zadań, poniżej wszystkie z nich:

1. Sztuka ulicy - stworzyliśmy prace na dużych arkuszach papieru i prezentowaliśmy je przed murami naszej szkoły:
fotorelacja Sztuka_ulicy

2. TWAL - myślenie linią - tworzyliśmy pracę z linii prostych:
fotorelacja TWAL_-_myslenie_linia

3. Sztuka w bibliotece - odwiedziliśmy bibliotekę szkolną i zapoznawaliśmy się z publikacjami dotyczącymi sztuki - dziękujemy za wsparcie naszej Pani Bibliotekarce - pani Grażynie!
fotorelacja Sztuka_w_bibliotece

4. Stwórz swój relief - nasze autorskie zadanie - samodzielnie wykonaliśmy gipsowe odlewy, na których tworzyliśmy płaskorzeźby. To nie takie proste! Ale bawiliśmy się świetnie :-)
fotorelacja Stworz_swoj_relief

5. Eko(autoportret) - z materiałów odpadowych wykonywaliśmy portrety swoje lub bliskich nam osób. Rozpoznajecie kogoś? :-)
fotorelacja Ekoautoportret

6. Architekci i artyści - z kartonowych i drewnianych materiałów tworzyliśmy instalacje przestrzenne. Jedni bardziej klasycznie, drudzy nieco abstrakcyjnie ale jesteśmy dumni z naszych prac!
fotorelacja Architekci_i_artysci

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-05-28 16:48:53)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2023-05-28 17:12:42)
Liczba odwiedzin: 220319