Finał Powiatowy w LA

19 maj 2022
Czterech zawodników będzie reprezentowało naszą Szkołę w finale wojewódzkim LA. Są to Bartosz Czarny, Mateusz Paciecha, Szymon Studziński i Nikodem Rosak.

Bartek w zawodach powiatowych wygrał obydwie konkurencje w których startował – pchnięcie kulą i rzut piłeczką palantową. Szymon pokonując swoich rywali w bieg na 1000 metrów pokazał swoim starszym kolegom jak świetną ma kondycję. Mateusz zajął drugie miejsce w biegu na 500 metrów, a Nikodem drugie miejsce w skoku w dal. W tych właśnie konkurencjach nasi uczniowie będą startować w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych w Opolu. Aby dostać się na zawody wojewódzkie należało uzyskać co najmniej drugie miejsce w zawodach powiatowych. Bardzo blisko takiego wyniku były również Maja Papajanakis i Oliwia Jańczak, które w swoich dyscyplinach zajęły drugie miejsca w zawodach gminnych i trzecie w powiatowych. Brawo . Czekamy teraz na medale wojewódzkie.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-05-19 20:07:45)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-05-19 20:08:06)
Liczba odwiedzin: 220090