DZIEN PIZZY W KLASACH 1-3

9 luty 2021
9.02.2021 obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia uczniowie klas 1-3 naszej szkoły również obchodzili to święto.
Nauczyciele zaprezentowali w klasach prezentację multimedialną „Historia powstania pizzy”, z której dzieci mogły dowiedzieć się skąd się wzięła pizza, w jakim kraju rozpowszechniono pierwsze pizze, gdzie powstała pierwsza pizzeria czy skąd się wzięła nazwa pizza margharitta. Po historycznym wstępie dzieci czekała niespodzianka- każde otrzymało pyszny kawałek cieplutkiej pizzy, której sponsorem była pizzeria „Pizza Dobra Opcja”. W podziękowaniu panu Andrzejowi Rychlikowi uczniowie przygotowali wspaniałe rysunki przedstawiające pizzę. Natomiast klasa 1b postanowiła w reżimie sanitarnym przygotować i upiec własną pizzę. Było mnóstwo „pysznej” zabawy.

Liczba odwiedzin: 220068