Sukcesy naszych lekkoatletów na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w Opolu

10 czerwiec 2021

Jak wygląda forma fizyczna naszych uczniów w dobie zdalnego nauczania ?

Takie pytanie zadawaliśmy sobie po tak długiej absencji od praktycznych zajęć wychowania fizycznego. Okazuje się jednak, że nie jest tak źle. Wielu uczniów dbało o swoją sprawność i kondycję fizyczną w tym trudnym okresie co najlepiej obrazują wyniki uzyskane na wojewódzkich zawodach LA.

Dziewiątego czerwca w Opolu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA na które wysłaliśmy szóstkę naszych najlepszych lekkoatletów : Aleksandra Duka, Tomasza Markowskiego, Bartka Krysia, Maćka Kitę, Sebastiana Dombrowskiego i Damiana Siwka. Chłopcy spisali się znakomicie, przywożąc z igrzysk pięć medali.

I miejsce bieg 300 metrów – Aleksander Duk

II miejsce w rzucie oszczepem – Bartek Kryś

II miejsce w biegu 200 metrów przez płotki – Maciej Kita

III miejsce w biegu 110 metrów przez płotki – Aleksander Duk

II miejsce w sztafecie 4 x 100 metrów – B. Kryś , S. Dombrowski , D. Siwek , A. Duk.

Gratulacje dla naszych lekkoatletów.