Poznajemy kolejne zawody….

13 czerwiec 2024
12 czerwca klasa 3b w ramach orientacji zawodowej wybrała się do zakładu szewskiego, na pocztę oraz do restauracji.
Celem spotkań z pracownikami tych zakładów, było wspieranie uczniów w procesie rozpoznawania zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Pan Jacek Ferdynus ,mistrz szewski z pasją opowiadał i pokazywał cały proces tworzenia butów. Wiemy co to kopyto, cholewka czy łaciarka. Pracownik poczty pokazał nam całą drogę listu i przypomniał o konieczności poprawnego adresowania. Natomiast w czasie wizyty w „Burger and More” zobaczyliśmy jak działa restauracja i posililiśmy się na dalszą drogę. Pobyt zakończyliśmy pełnym szaleństwem na placu zabaw w ogródku jordanowskim. To był naprawdę wspaniały dzień. Dziękujemy wszystkim firmom za wspaniale przyjęcie.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-06-13 19:21:35)