KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI W ETWINNING DLA UCZNIÓW PSP4

18 czerwiec 2021
Uczniowie klasy 3a wraz z panią Ewą Stanuch-Dyduch od marca 2021 byli zaangażowani w projekt etwinning „Nature is my culture”. Systematycznie realizowali wszystkie zadania projektu, uczestniczyli w spotkaniach online oraz uczyli się poprzez zabawę.
Dzięki projektowi klasa 3a nauczyła się współpracować z różnymi szkołami, przedszkolami i placówkami w naszym kraju, ale również za granicą. Projekt miał wymiar międzynarodowy. Uczniowie poszerzali swoje umiejętności przyrodnicze i rozwijali pasje. Ewaluacją projektu było nagranie filmu promującego projekt oraz ankieta, w której uczniowie mieli odpowiedzieć, które z zadań było najciekawsze. Dzięki ogromu pracy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4/ 3a uzyskała Krajową Odznakę Jakości. Bardzo dziękujemy za współpracę wszystkim partnerom projektu „Nature is my culture.”