Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych

20 wrzesień 2022
Sezon grypowy zbliża się wielkimi krokami, więc przyda się garść wiadomości o zapobieganiu chorobom zakaźnym.
Przez cały tydzień w naszej szkole w czasie zajęć z wychowawcą rozmawialiśmy o zdrowym trybie życia i roli szczepionek dla naszego samopoczucia. Były też prelekcje pani pielęgniarki, która wyjaśniała na czym polega szczepienie, jak działają szczepionki, czym są i dlaczego są ważne.
Uczniów klas 1-3 odwiedziła pani z sanepidu:
Samorząd Uczniowski przygotował również gazetkę ścienną z rebusem i krzyżówką do rozwiązania. Od dziś - jemy owoce i warzywa zamiast słodyczy, wietrzymy mieszkania, szczepimy się według kalendarza szczepień i w ten sposób odpowiedzialnie dbamy nie tylko o siebie, ale także o najbliższych.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-09-20 17:38:36)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-09-26 20:01:52)