Złoty Medal Sandry Meryk w Badmintonie

1 luty 2023
W dniu 31 stycznia 2023 roku w Głubczycach odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Szkół Dzieci w Mini Badmintonie będące jednocześnie Mistrzostwami Województwa Opolskiego. W imprezie tej występowali zwycięzcy wyłonieni w eliminacjach powiatowych.

W zawodach tych brała udział nasza uczennica z klasy 2 A- Sandra Meryk. Sandra występowała w najmłodszej kategorii- dziewcząt do lat 9. Kategoria liczyła 16 zawodniczek różnych szkół naszego województwa. Sandra rozstawiona była z nr 1 tego turnieju, co jest następstwem jej bardzo dobrej gry w całym sezonie. Nasza zawodniczka bez problemu pokonała swoje grupowe przeciwniczki ze szkół PSP nr 11 Kędzierzyn Koźle (15:0, 15:3) oraz PSP2 Głubczyce (15:0, 15:1). Również mecze ćwierćfinałowe oraz półfinałowe zakończyły się jej zdecydowanym zwycięstwem. W finale Sandra zmierzyła się z zawodniczką z PSP Komprachcice, którą pokonała 15:3, 15:3.

Tym samym Sandra zdobyła Złoty Medal i została Mistrzynią Województwa !!!!

Gratulujemy Sandrze oraz jej trenerce pani Małgorzacie Włoszczyńskiej świetnego występu. BRAWO.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-02-01 17:46:01)