PODSUMOWANIE PROJEKTU ETWINNING „GREEN WONDER”

28 kwiecień 2022
27 kwietnia 2022 odbył się webinar podsumowujący projekt etwinning „Green Wonder”. Uczestnikami byli wszyscy koordynatorzy międzynarodowi, którzy współpracowali ze sobą tworząc ciekawy projekt.
Uczniowie klasy 1a wraz z panią Ewą Stanuch-Dyduch współpracowali z wieloma partnerami, by stworzyć ciekawe zadania, m.in. HERBARIUM, czyli internetowy zielnik z roślinami poszczególnych państw, książkę storyjumper o charakterystycznych roślinach dla danego państwa (tu musieliśmy poznać uczniów z Portugalii i opisać ich drzewo korkowe), tworzyliśmy „Treasure Hunt”, czyli grę terenową z ekologicznymi zakątkami szkół współpracujących w projekcie, stworzyliśmy wspólnie grę Kahoot, którą można wykorzystać zarówno na zajęciach z j. angielskiego jak i na przyrodzie i wiele innych. Projekt dotyczył działań przyrodniczych i ekologicznych, ale najważniejsza okazała się tu współpraca w tak szerokim gronie. A współpracowaliśmy ze szkołami z: Włoch, Turcji, Portugalii, Chorwacji, Gruzji, Francji, Hiszpani, Litwy, Mołdawii, Grecji, Macedonii, Bułgarii, Ukrainy, Polski. To pierwszy projekt, w którym brało udział tak wiele państw (57 szkół!!!). Bardzo dziękujemy za współpracę i cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do tak ciekawego przedsięwzięcia.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-04-28 18:33:19)