„Mamy rady na odpady”

25 styczeń 2023
25 stycznia w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w Konkursie wojewódzkim pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego pt. „Mamy rady na odpady”.
Z tej okazji gościliśmy w szkole organizatorów konkursu z Opola oraz pana D. Obrusznika, wicedyrektora Gminnego Zarządu Oświaty w Strzelcach Opolskich oraz pana B. Małychę, radnego Gminy Strzelce Opolskie.
W konkursie wzięła udział rekordowa liczba uczniów, którzy wykonali ciekawe prace projektowe. Uczniowie otrzymali dyplomy, ciekawe nagrody i upominki. Ponadto do szkoły, jako szczególne wyróżnienie, trafił pojemnik w kształcie ogromnego serca do zbierania zakrętek po napojach. Najbardziej aktywni byli uczniowie z klasy 2a, 2b, 7 oraz 3a.
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, a nagrodzonym gratulujemy sukcesów.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2023-01-25 21:19:46)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2023-01-25 21:19:50)
Liczba odwiedzin: 220291