Konkurs Pięknego Czytania w klasie 1b

12 czerwiec 2022
Czytanie wpływa na wiele aspektów życia każdego człowieka, dlatego należy zaszczepić dzieciom zamiłowanie do książek już najmłodszych lat.
W klasie 1b realizowano projekt mający na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz umiejętności czytania. Podczas realizacji projektu poznawaliśmy wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, dzieliliśmy się swoimi ulubionymi książkami, zwiedziliśmy Bibliotekę Miejską, czytaliśmy lektury na lekcjach i w domu. Na koniec przeprowadziliśmy Konkurs Pięknego Czytania, który wygrał Szymon Mateja. Wybraliśmy też Mistrza Wieży Czytelniczej. Tę kategorię wygrała Zosia Wyleżoł. Na koniec przeprowadziliśmy test pomiaru szybkości czytania głośnego oraz czytania ze zrozumieniem. Okazało się, że 3 uczniów czyta już na poziomie klasy 2. Brawo!

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-06-12 15:08:49)
Liczba odwiedzin: 219848