25 listopad 2021
25 listopada 2021 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Jest to święto nietypowe, które powstało z okazji 100- lecia powstania pluszowego misia.
A jak to się zaczęło? Nauczyciele klas 1-3 opowiadali uczniom historię powstania pluszowego misia, grali w „misiowe” gry, rozkodowywali misie na macie do kodowania i rozwiązywali test na znajomość misiów z bajek. Dzieci wykonywały prace plastyczne, których głównym bohaterem był mały miś. Było mnóstwo zabawy. Każdy uczeń tego dnia przyniósł swojego pluszaka i opowiadał kolegom jak miś został jego przyjacielem. Z okazji Dnia Pluszowego Misia pani Ewa Stanuch-Dyduch w ramach innowacji wymiany międzyszkolnej „Z robotami na ty!” przeprowadziła zajęcia z ozobotami w PSP7 Strzelce Op. w klasie 2d. Uczniowie wybrali się na wirtualny spacer po lesie z małym misiem i jego przyjacielem ozobotem. Zadaniem dzieci było stworzenie opowiadania i zakodowanej drogi, którą miał poruszać się ozobot.

Informację wprowadził(a): Aneta Czarny (2021-11-25 19:50:41)
Informację zmodyfikował(a): Aneta Czarny (2021-11-25 19:51:00)
Liczba odwiedzin: 220438