BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY- SUKCES OLI KOJ Z 2A

20 wrzesień 2022

20 września 2022 odbyło się uroczyste rozdanie nagród w Opolu w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”.

Celem konkursu było promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach, szczególnie wśród dzieci rozpoczynających naukę szkolną, uświadomienie uczniom potrzeby poznania zasad i przepisów ruchu pieszych w drodze do i ze szkoły, zainteresowanie uczniów, nauczycieli i rodziców problematyką bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.
Tematyka prac konkursowych pn. „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” obejmowała bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym w drodze do i ze szkoły.

Aleksandra Koj z klasy 2a otrzymała zaproszenie na uroczystą galę, ponieważ została laureatką konkursu plastycznego. To nie pierwszy sukces Oli i na pewno nie ostatni. Życzymy jej wielu dalszych sukcesów i wspaniałych nagród w kolejnych konkursach.

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2022-09-20 21:35:02)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2022-09-20 21:35:12)