XVIII Rajd Strzelecka Wiosna

7 maj 2024
To już osiemnastka!
27 kwietnia b.r. po raz osiemnasty odbył się kultowy rajd „Strzelecka wiosna”. Oczywiście uczestnicy rajdu spotkali się na Górze Św. Anny , aby wziąć udział w kilku konkurencjach: logo rajdu, strój drużyny, „Zgadnij, jakie to miejsce”, ekologiczno – sprawnościowy, piosenki turystycznej, sprawnościowy, gwary śląskiej. W tym roku motywem przewodnim były gady i płazy, zatem na znaczku rajdowym widniała jaszczurka zwinka. Konkurs indywidualny dotyczył wiedzy o tych zwierzętach, a nagrodą główną była przesympatyczna żaba. W tym roku było nas 250 osób (dzieci, nauczycieli, rodziców, opiekunów). Wystartowało 16 drużyn z 8 szkół, a nasza pobiła rekord wszechczasów – dzieci było 104! Nasze drużyny zajęły 1 i 3 miejsce („Pimpusie rajdusie” oraz „Crazy mróweczki”). Pogoda dopisała, nagrody były wspaniałe a bigos, jak zawsze, pyszny. Dziękuję wszystkim za udział i mam nadzieję na kolejny rajd za rok.
                                Ewa Raczyńska

Zapraszamy na fotorelację: Rajd_Strzelecka_Wiosna

Informację wprowadził(a): Lucyna Olejnik (2024-05-07 12:00:28)
Informację zmodyfikował(a): Lucyna Olejnik (2024-05-07 12:09:31)